בחירת דיו איכותי ומתאים למדפסת

דיו למדפסת

בחירת ראשי דיודיו טוב הוא דיו או ראש דיו מסוג כזה אשר לו 2 דברים :

ראשית , מבנה פלסטי טוב ותקין (המכיל עליו את ה"מוח" החשמלי המתפקד היטב) ושנית, מילוי פנימי נוזלי רענן וטרי המורכב מפיגמנטים (חומרי צבע) איכותיים – בעלי גדלים טובים מספיק אשר נספגים בדף היטב. גם משום שפיגמנטים אלו הינם בעלי צורה מיקרוסקופית תקינה והמותאמת להדפסות איכות

מה ההבדל בין דיו מקורי לראש דיו תואם או חלופי ?

דיו מקורי הוא ראש הדיו שיצרן המדפסת שלך מייצר. בנוסף קיימים ראשי דיו חלופיים אשר הם בדרך כלל ראשי דיו ממוחזרים, כלומר : ראשי דיו מקוריים אשר עברו מילוי מחדש ומחזור והנמכרים שנית. סוג דיו זה הינו זול יותר ובאיכות מספקת לחלוטין. רבים משתמשים בו.

סוג נוסף של ראשי דיו למדפסת הם ראשי דיו תואמים. כאן הכוונה היא לראש דיו שיוצר מלכתחילה על מנת להתחרות עם איכות ראש דיו מקורי. ראש דיו זה הותאם מראש , על ידי חברה אחרת (וזולה יותר) מיצרן מדפסתך, על מנת "להתיישב" במדויק ובנוחות במקום ראש הדיו המקורי – במדפסת שרכשת.

אולי תתפלא, אך תוכל לקבל לפתע דיו באיכות מרהיבה ובעלות פחותה ממה שאתה משקיע עד היום בראשי הדיו שלך.

אם יש לך חשש כלשהו , הרי שחברת טי.אנ.ג'י נותנת לך אחריות לשנה שלמה על הדיו שרכשת. אם מסיבה כלשהי אינך מרוצה – שלח לנו בחזרה את הדיו לבדיקה ואם ימצא בו פגם כלשהו , קבל בחזרה את מלוא כספך ללא שום בעיות.

שאלה נוספת לי אליכם. כמה זמן אמור להחזיק דיו טוב ?

זוהי שאלה מרכזית אשר פתרונה כרוך בהבנת מספר מרכיבים: אופן משלוח הדיו – ככל שהדיו ישלח ארוז טוב יותר כך איכותו הפנימית פחות תיפגם. מרכיב שני הינו אופן אחסונו עד לתחילת השימוש בו. כידוע – דיו נשמר טוב יותר כאשר הא מושם במקום מוצל וקריר השומר עליו עד לתחילת השימוש בו. לכן, תוכל תמיד גם לקנות בזול יותר – כמות רבה יותר של דיו איכותי ולאחסנה בביתך כמלאי טוב וזמין של דיו איכות המוכן מראש.

אם שאלתך הינה לגבי דיו אשר נמצא בתוך המדפסת עצמה ומדפיס כבר בשוטף – הרי שמשך החזקתו מעמד עד להסתיימותו מעיד על איכותו. כעיקרון , ככל שתקנה דיו טוב יותר כך הוא יחזיק מעמד זמן רב יותר (בהתאמה כמובן למספר הדפסות קבוע).

איך אני ספציפית בוחר דיו שהכי יתאים לי ?

שיקולים אלו ידועים בד"כ לאנשי מקצוע אשר עוסקים יומית בתחום. זהו יתרונם המקצועי על פני כאלו אשר "מחוץ לתחום" הדיו. לשם כך אנו מציעים את הידע שלנו עבורך. אם תרצה להשתמש בו – אנו כאן עבורך כדי לספק לך מענה מקצועי בעבור כל שאלה , עניין או חוסר ידע בנושא. לכן, אל תהסס להתקשר אלינו בכל דבר ועניין. מה שלא תדע ייפתר במהרה וחוסר הידע אשר ברשותך יוחלף בידע נכון ומקצועי שיישאר בראשך אודות "ראש הדיו" למדפסת שיהיה הכי טוב לך ולדגם המדפסת הספציפי אשר ברשותך.

Written By