Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

10 טיפים לחוויית קניות ברשת בצורה בטוחה יותר

10 טיפים לחוויית קניות ברשת בצורה בטוחה יותר

10 טיפים לחוויית קניות ברשת בצורה בטוחה יותר

קניות מקוונות נוחות בכך שאתה יכול לחפש, למצוא את המחירים הטובים ביותר ולשלוח את החבילות שלך עד סף ביתך מבלי שתצטרך לעזוב את הנוחות של הבית שלך. אך קבלת הרבה מאוד מחירים באינטרנט כוללת יותר מסתם קבלת המחיר הנמוך ביותר. אתה רוצה להיות בטוח שהמוצרים מגיעים בזמן, שהאיכות היא מה שציפית, שהפריטים כוללים אחריות מתאימה ושיש דרך להחזיר מוצרים או לקבל תמיכה בכל שאלה או בעיה שיש לך. השתמש בטיפים אלה לשיפור האבטחה של חוויית הקנייה שלך.

איך קונים בבטחה ברשת?

  1. בצע תמיד הזמנות מחיבור מאובטח

אם המחשב שלך אינו מוגן מפני תוכנות שעלולות להיות זדוניות, המידע הכספי והסיסמאות שלך נמצאים בסכנה מגניבה (וכל מה שאתה שומר במחשב שלך או עושה באינטרנט). תפיסה זו כל כך בסיסית, אך רק חלק קטן מהאוכלוסייה מגן בצורה נאותה על מחשביהם. השתמש בחיבור מאובטח – וודא שחומת האש של המחשב שלך פעילה.

אם אתה קונה באינטרנט בזמן שאתה משתמש ברשת אלחוטית, זה צריך להיות מוצפן כך שמי שאורב מחוץ לבית לא יכול לאסוף את המידע שלך. הימנע מביצוע עסקאות פיננסיות כלשהן בעת ​​שימוש ברשת ציבורית, מכיוון שאולי אינך יודע אם מדובר בסכנה.

  1. דע את הסוחר ואת המוניטין שלו

אם אתה כבר מכיר את החנות, הקניות בחנות המקוונת שלהם מאוד בטוחה. אתה תמיד יכול להיכנס לחנות המקומית לעזרה אם יש בעיה, ואם אתה מכיר אחרים שחוו חוויות חיוביות בעקביות עם החנות המקוונת, אתה יכול להיות רגוע מאיכות האתר.

אם אינך מכיר את החנות, יתכן שזה עדיין ההימור הטוב ביותר; אתה רק צריך לנקוט עוד כמה אמצעי זהירות. ערוך בדיקת רקע משלך על ידי עיון באתרים המוקדשים לבדיקת חנויות אלקטרוניות. אם החנות לא נבדקת או שאין לה ביקורות טובות, אל תזמין מהאתר שלה.

  1. הימנע מהצעות שנראות “טוב מכדי להיות אמיתי”

כל חנות אלקטרונית שמבטיחה יותר מדי במחיר נמוך מדי חשודה. אם המחיר נמוך מדי, שקול אם הסוחר הגיע לפריטים באופן חוקי, אם אי פעם תקבל את הפריטים ששילמת עליהם, האם הפריטים הם למעשה המותג המוצג או תחליף זול, אם הפריט יעבוד, אם תרצה יוכל להחזיר סחורה פגומה – או אם הסוחר מרוויח הכנסה נוספת על ידי מכירת המידע הכספי שלך. חנויות מקוונות מכובדות, עשויות להציע הצעת מחיר נמוכה באופן מופרך ואז לטעון שהפריט אזל מהמלאי, כדי לנסות למכור לך משהו אחר בתרמית “פיתיון” קלאסית.

  1. אם אתה קונה כרטיס מתנה, קרא את התנאים וההגבלות

אם כרטיס המתנה מיועד למישהו אחר, ודא שהחנות לגיטימית, שהאדם משתמש בחנות ושאין חישוקים שהם יצטרכו לקפוץ דרכה.

  1. אל תשתמש בחנות אלקטרונית הדורשת מידע רב מהנדרש בכדי לבצע את המכירה.

צפה לספק אמצעי תשלום כלשהו, ​​כתובת למשלוח, מספר טלפון וכתובת דוא”ל, אך אם הסוחר מבקש מידע אחר, התרחק. לעולם אינך רוצה למסור להם את פרטי חשבון הבנק שלך, פרטי ביטוח לאומי או מספר רישיון הנהיגה שלך. יש חברות ששואלות שאלות בנוגע לתחומי העניין שלך, אך אלה תמיד צריכים להיות אופציונליים ועליך להיות זהיר לגבי מסירת המידע. האם הסוחר משווק, משכיר או משתף את המידע שלך? עיין במדיניות הפרטיות של האתר כדי להבין עד כמה המידע שלך עשוי להיחשף. חנויות רבות מצהירות בבירור כי אינן משתפות, מוכרות או משכירות את פרטי הצרכן – אחרות אומרות כי הם הבעלים של המידע שלך ויכולים להשתמש בו (או להשתמש בו לרעה) אולם הם יבחרו. היצמד לחברות שמכבדות את פרטיותך.

  1. צריך ליצור סיסמה לאתר? – להפוך אותו לייחודי.

לעתים קרובות תתבקש ליצור חשבון עם סיסמה בעת ביצוע הרכישה. בדרך כלל תוכלו לבחור שלא לעשות זאת, אלא אם כן תשתמשו בחנות האלקטרונית לעיתים קרובות, אל תיצרו חשבון. אם אתה רוצה חשבון, הקפד להשתמש בסיסמה ייחודית וחזקה.

  1. האם האתר מאובטח?

לפני שתזין מידע אישי או כרטיס אשראי לאתר קניות, בדוק אם כתובת האינטרנט בדף מתחילה ב- “https:”, ולא “http:” הטריק הקטן הזה אומר לך שהאתר מאובטח ומוצפן כדי להגן על מֵידָע.

  1. השתמש בכרטיס אשראי או PayPal

אל תשתמש בכרטיס חיוב מאחר ואלו אין את אותן הגנות אבטחה עבורך במקרה של בעיה.

רכישות בכרטיסי אשראי מגבילות את האחריות שלך ליותר מ- $ 50 של חיובים לא מורשים אם המידע הכספי שלך נגנב, והכסף בחשבון הבנק שלך לא נגע. מרבית כרטיסי החיוב אינם מציעים הגנה זו – וגם כאשר הם עושים זאת, אתה זה שנמצא חסר הכספים בינתיים.

שקול לייעד כרטיס אשראי אחד המיועד רק לקניות ועסקאות מקוונות. בדרך זו, אם הכרטיס נפגע, תוכלו לכבות אותו במהירות מבלי להשפיע על סוג אחר של עסקאות.

  1. בדוק תמיד את תנאי המשלוח של החברה.

חלק מהסוחרים גובים דמי משלוח מופקעים שיכולים להפוך מציאת קניות לטעות יקרה. בדוק אם הם מספקים מעקב וביטוח. להבין באילו מובילים הם משתמשים, והיזהר במיוחד אם הפריט לא יישלח תוך 10 ימים.

  1. השתמש בתוכנית אבטחת אינטרנט אמינה.

הדרך הטובה ביותר לשמור על בטיחות מקוונת היא עדיין באמצעות מוצר אבטחת אינטרנט יעיל. קניות אינן יוצאות מן הכלל. במקום זאת, עם היקף הגידול של הסחורות והנתונים המתחלפים באופן מקוון, תכונות אבטחה כמו אנטי פישינג בזמן אמת והגנה על גניבת זהות חשובות מתמיד.

 

כמובן שתמיד ניתן להשתמש בקופונים לKSP, קופון IHERB, קופון לאייבורי ועוד…

תן לשופינג שלך להתחיל… 

 

על המחבר

image (2)

דוד לוי

קוראים לי דוד ואני כותב על כל המוצרים הכי חמים בשוק. אני חוקר, סורק את האינטרנט ומביא לכם תמצית של המוצרים כולל ביקורות והמלצות. המטרה שלי היא ליצור קהילת קונים באינטרנט בשקיפות מלאה ובמחירים נמוכים. לכל שאלה או פנייה, ניתן לפנות אליי במייל [email protected]

הצלחת לחסוך בזכות הקופונים שלנו?

זה הכי משמח אותנו בעולם!

יש לנו רק בקשה אחת קטנה...

לעקוב אחרינו באינסטגרם