Jemix logo

11 הרגלי עבודה טובים בכדי להפוך לעובד מצטיין

11 הרגלי עבודה טובים בכדי להפוך לעובד מצטיין

עשר השנים הראשונות בקריירה שלי היו שיעור בהרגלי כישלון. לא הבנתי מה הסחבת, בזבוז הזמן והעצלות עושים לקריירה שלי עד שחלף עשור וחברי התקרבו אליי בזמן שנשארתי תקוע במקום.

הרגלים רעים מהנים בטווח הקצר, אך קיום הרגלי עבודה טובים מוביל להצלחה, והצלחה היא כיף גדול. להכות שש דמויות היה כיף. הבנתי שיש לי את הכוח לנהל משא ומתן בגלל שאני עובד בולט היה כיף. לנהל את העסק שלי, לסיים ולהוציא את הספר שלי ולהיות הבוס שלי זה כיף.

לצפות בשעה הנוספת הזו של הטלוויזיה ולחשוב על תירוץ מדוע לא יכולת להגיש את הדוח שלך היום אינם הישגים שיגרמו לך, או לאני בן העשר, להתגאות. הם ישמרו אתכם מסתובבים בגלגלים, תוהים מדוע אינכם יכולים להתקדם.

רק הרגלי עבודה טובים, המיושמים באופן עקבי לאורך זמן, יביאו אותך לאן שאתה חולם ללכת.

הרגלים נהדרים לא ייעלמו מעיניהם

עם כל כך הרבה הרגלים לבחירה, איך יודעים אילו מהם הם החשובים ביותר? יזמים, מנהלים ומאמני קריירה מצליחים אלה דנים במועדפים עליהם ואיך תוכלו ליישם אותם בחיי העבודה שלכם.

1. דע את "למה" מאחורי העבודה שלך.

אסטרטגית הקריירה יסמין אסקלרה אמרה שהיא, כמו אנשים רבים, נהגה לדבוק ברעיון שעבודה קשה שווה הצלחה. עם זאת, אמונה זו, שהופעלה כמו כלי קהה, הובילה לעבודת יתר ולשחיקה, ופגעה באיכות עבודתה.

"מה שלמדתי לאחרונה הוא שהכוונה שלך היא באמת מה שמוביל להצלחה שלך," אמרה. "הידיעה לקראת מה אתה עובד, וחשוב מכך, מדוע יש חשיבות רבה להשגת ההצלחה שאתה רוצה בעבודה ובחיים."

היו ספציפיים עם עצמכם וכתבו את יעדי הקריירה, יעדי ההשתכרות ויעדי סגנון החיים שלכם כדי שתדעו בדיוק לאן מועדות פניכם ולמה. זה ישפיע על מוסר העבודה שלך, יעזור לך להתמקד ולהישאר על המסלול גם בימים שלא מתחשק לך.

2. עקוב אחר ההתקדמות שלך.

המאמנת העסקית אמנדה אבלה אמרה על הצורך במטרה ברורה, אך הוסיפה כי עליכם לעקוב אחר ההתקדמות שלכם לעבר המטרות שלכם. אם אתה לא יודע לעקוב אחר ההתקדמות שלך, כנראה שהמטרה שלך לא ברורה מספיק. זה זקוק למדדים כמו מספרים ותאריכים.

"כשאני לא עושה את זה, אני נופלת מהעגלה, וכשאני עושה את זה, אני מרגישה ממש על זה", אמרה.

מעקב אחר המטרות שלך עוזר לך לא רק להישאר ממוקד, אלא זה עוזר לשמור על המוטיבציה. "מה שקורה כשאנשים לא עושים זאת הוא שיש להם נטייה לחשוב שהם מסתדרים יותר טוב ממה שהם באמת, אז הם מאבדים מומנטום", אמרה אבלה.

כדי לעקוב אחר המטרות שלך, היא ממליצה לשמור על זה פשוט. יומן או גיליון אלקטרוני יעשו זאת. מדוד את המדדים החשובים ביותר, כמו דולרים בבנק או שיחות מכירה שבוצעו.

3. הבהירו את המטרות שלכם עם המנהל והישארו מרוכזים.

לפעמים אנחנו חושבים שאומר כן לכל זה הדרך להתקדם, אבל המאמנת הצלחה בקריירה מישל גומז אמרה לפעמים שזה רק יכול להשאיר אותך תקוע.

"כשאנחנו אומרים כן לכל דבר במרדף לאימות", היא אמרה, "אנחנו רק הולכים להתחייב יתר על המידה."

היא ממליצה לבחור שלושה עד חמישה תחומים שבהם אתה רוצה להתמקד ולצמוח בתפקידך, ולסקור אותם עם המנהל שלך. אם הם מבקשים ממך לקחת על עצמך פרויקט שמחוץ לכישורים האלה, אל תפחד לדחוף לאחור.

"אחרת אתה הופך לסוס העבודה במשרד," אמרה.

אם אינך בטוח כיצד לגשת לשיחה או מה לומר בנסיבות אלה, היא מציעה את הניסוח: "אני מרגישה שזה ייקח ליכולתי לתת יכולת מלאה במשימות האחרות שלי."

4. תכנן את היום שלך.

הרגל עבודה מרכזי אחד הוא לבלות כל לילה לפני יום העבודה שלך כדי לתכנן את המשימות שלך ולוח זמנים, מציעה אנדראה וורוך, מייסדת שותפה ב- One Take Media Coaching.

"אם אתה מחכה ליום של יום, קל לאבד מסלול ולאבד מיקוד ולא להיות פרודוקטיבי ככל האפשר," אמרה. "לא רק שאני כותב את כל המשימות שיש לי לבצע בלילה הקודם, אלא אני גם חוסם זמן ביומן שלי לכל משימה, אפילו דברים קטנים כמו שליחת חשבוניות ללקוחות או אפילו פריטים אישיים שיכולים לקחת זמן, כמו להתקשר לחברת ביטוח הבריאות שלי. "

היא ממליצה לבצע את המשימות החשובות ביותר מוקדם ככל האפשר ביום, כך שאם יש הפתעות, כבר טיפלת ביעדים החיוניים ביותר. אם אינך בטוח אילו חשובים ביותר, תוכל לדבר עם המפקח שלך או לרשום אותם לפי מועד אחרון, ולעבוד על אלה עם המועד האחרון המוקדם ביותר.

5. צור רגעים כדי לזהות את ההישגים שלך.

לפעמים אנו נוהגים להתמקד בכל מה שעלינו לעשות מבלי להסתכל אחורה כדי לברך את עצמנו על מה שעשינו.

"הכן רשימת 'האם עשית' בנוסף לרשימת 'לעשות'," אמרה קרוליין טיין-ספאלדינג, מנהלת שיווק ראשית באפטולוגיה. "לא רק שזה נותן לך תחושה של מה שהשגת עבור אותו דו"ח שבועי, הוא מדגיש את כל הדלתות הגדולות בין סדרי העדיפויות שלך לבין מה שבסופו של דבר משתלט."

על ידי הסתכלות אחורה על מה שהשגת, זה יעזור לך להבין כמה התקדמת. זה יניע אותך להשיג יותר לפני סקירת סוף השנה שלך, ומספק לך ראיות מוחשיות לכל הערך שסיפקת באותה שנה.

6. תמיד ללמוד.

האם חשבת שההשכלה שלך נעצרה בבית הספר התיכון או במכללה? זה לא. למעשה, האנשים המצליחים ביותר הם סטודנטים לכל החיים. כאשר העולם משתנה במהירות כפי שהוא משתנה, לימוד קטן אמור להיות חלק מתזמון היומי שלך. המשרד שלך צריך להיות גם בית הספר שלך.

"הרגל העבודה החשוב ביותר שעזר לי הוא להקדיש זמן ללימוד", אמרה שרה לי קיין, כותבת כספים ומארחת "מעבר לדולר". "הנסיבות, הכללים, התקנות, המשרות וכו 'ישתנו, לכן חשוב למצוא זמן לזהות מה מעורר את סקרנותך ויכול לעזור לך לקדם את ההתפתחות המקצועית שלך."

אם אתה עושה 15 דקות ביום של קריאה, האזנה לפודקאסט, תרגול מיומנות או אפילו השתתפות בשיעור, תהיה לך 65 שעות חינוך יותר ממה שהיית עושה אחרת, בכל שנה. אתה יכול לקחת את החינוך הזה איתך ולא משנה לאן תלך.

7. הישאר בפוקוס.

כל פינג, דינג וזמזום קטן עולה לכם זמן, מיקוד ואיכות העבודה בפרויקטים החשובים ביותר שלכם.

"ההבנה כיצד להישאר מרוכזים היא בדיוק מה שנדרש כדי לעשות דברים ולהתקדם", אמר ניר אייל, מחבר הספר "בלתי ניתן להפרעה".

הוא מציע "להרוג את מפלצת המסרים" על ידי הסרת הסחות דעת במודע. כבה התראות באפליקציות שאינן חיוניות, קבע זמן לבדיקת דוא"ל (ונמנע מלבדוק זאת לפני כן) וחסום אתרים מפתים באמצעות תוכניות כגון חופש.

אתה יכול אפילו להשתמש במשיב האוטומטי של הטלפון שלך, זה שאתה משתמש בו בדרך כלל בזמן נהיגה, פשוט כדי להתמקד.

8. למד לעקוב.

זה יכול להיראות כל כך קל בתיאוריה, אבל כל כך הרבה אנשים מתקשים לשלוט באומנות לעשות את מה שהם אומרים שהם יעשו.

"בכל פעם שהייתי צריך להעסיק מתמחים ופרילנסרים בתשלום (ואפילו להעניק קרנות מלגות), ראיתי גם ממקור ראשון כמה פשוט מפילים את הכדור. הודעות דוא"ל לא נענו, פרויקטים שהושלמו חלקית – פשוטו כמשמעו השארת כסף על הקו ", אמרה לורן קיז, שהצליחה לפרוש למחצה בשנות העשרים לחייה וליצור בלוג טיולים בשם Trip of a Lifestyle. "הופעה, כמה שזה פשוט נשמע, היא באמת חלק עצום מהמשוואה."

שמור איתך יומן בכל עת ורשום כל פרויקט, פגישה או משימה שאתה מתחייב אליה, כמו גם כל מה שאתה צריך לעקוב אחריו. ואז עיין ביומן מדי יום, בדוק מה נעשה.

על ידי ביצוע דרך, תוכיח שאתה אמין ומישהו שלקוחות, מנהלים ועמיתים יכולים לסמוך עליו.

9. עדיפות לרשימת המטלות שלכם.

לא כל המשימות נוצרות שוות. תצטרך לבחור לפעמים. אבל איך אתה יודע אילו לעשות קודם?

רובין אירלנד, מאמן קריירה בספה של רובין, סיפק רשימה של שאלות לשאול בכל משימה:

האם קיבלתי מועד ברור? אם כן, מתי זה? אם לא, עם מי אני צריך לעקוב כדי לקבל בהירות?

מי מחכה לתגובה ממני כרגע?

על מי יושפע מכך שלא אעשה את המשימה במהלך יום העבודה שלי?

כיצד השלמת משימה זו תשפר במהירות את שאיפותיי לקריירה?

מה ברשימה שלי עדיפות גבוהה יותר?

אם לא הוקצה מועד אחרון למשימה, איזה מועד אחרון אתן לעצמי?

השתמש בתשובותיך לשאלות אלה כדי לתעדף את רשימת המטלות שלך. אם אתה עדיין מתקשה, שוחח עם עמית לעבודה או עם מנהל שיעזור לך. אתה גם רוצה לוודא שמסגרת הזמן עבור הרשימה שלך מתאימה.

"אני מבינה שלא כולם אוהבים את הלחץ של מועד אחרון, ולכן אתה צריך להיות סביר עם עצמך לגבי ביצוע דברים", אמרה. "אתה אף פעם לא רוצה להיות האדם ששובר אמון עם הבוס או הלקוחות על ידי הבטחה יתרה ואספקת חסר."

תעדוף משימות יעזור לך להרגיש פחות מוצף וזה יעזור לך להתמקד ולהתרכז בחשובים ביותר.

10. תמיד לעשות תיאום ציפיות.

כשהאסטרטגית העסקית רבקה קפיירו עבדה בעבודה ארגונית, היא ידעה שלקוחותיה יקבלו סקר. היא אמרה להם שהמטרה שלה היא לתת להם שירות כוכבים, והיא ביקשה מהם לומר לה אם הם חשים שאי פעם הם לא מקבלים את זה.

"אתה צריך לבקש להבין מהן הציפיות," אמרה. "אבל גם להבין: ציפייה היא מינימום מוחלט. אתה לא מתכוון לקבל העלאה על הגעה לשם בזמן. חפש אזורים שבהם אתה יכול להצטיין מעבר לזה. "

על פי Cafiero, הסוד לספק איכות עבודה מדהימה אינו בהנחה שאתה יודע מה פירוש של מסירת יתר ללקוחות החיצוניים שלך, כמו ללקוחות ולקוחות פנימיים, כמו הבוס שלך.

"אתה רוצה לוודא שאתה מספק יתר על המידה באזורים החשובים באמת," יעצה. "זה קצת כמו שפות אהבה לעסקים."

כשאתה מבקש ציפיות, הבהיר עם הבוס שלך אילו תחומים הם החשובים ביותר. כמו כן, עבור לאנשים שקיבלו את עמדתך ועברו למעלה. שאל מה חשו שהם חמש הפעולות המשפיעות ביותר שהם ביצעו שהביאו להצלחתם.

11. יצירת הרגלי איזון בין עבודה לחיים בריאים.

אתה יכול להביא את העצמי הטוב ביותר שלך לעבודה רק אם אתה לוקח זמן לטפל בעצמך. אז הרגל עבודה חשוב הוא למעשה לדאוג לעצמך, אפילו בזמן החופש שלך.

"לתזמן זמן אישי לטיפול בעצמי ובבעל עדיפות תמיד", אומרת קולין סימו, מנהלת משאבי אנוש שמנהלת גם את תרגול האימון שלה. "אני מקפיד על תרגול מדיטציה של פעמיים ביום ועל יוגה כמה פעמים בשבוע ואם לא הייתי שם את זה קודם זה היה גולש. שמירה על תרגול המדיטציה שלי מקלה על הכל. "

ייתכן שתרצה לקבוע פגישה חוזרת מדי יום עם 15 או 30 דקות עם עצמך בלוח השנה שלך לתרגילי קשב כדי לאמן את המיקוד שלך לקחת את היום.

הרגלי עבודה טובים יכולים ליצור או לשבור את הקריירה שלך

זה הרבה לתוך הקריירה שלי, הימים שלי בנויים על אבני הבניין של הרגלי העבודה הטובים. ללמוד אותם מוריד חלק מהעייפות מההחלטה להחליט מה לעשות כל יום. הם מקלים על לוח הזמנים שלי, הימים שלי פחות מלחיצים והעבודה שלי משתלמת יותר.

התאמה עם הרגלי העבודה שלך תרגיש כמו החלפת הילוכים על אופניים. תטפס מהר יותר בגבעות גדולות יותר ותגיע פחות חסר נשימה.