8 טיפים לאיזון העבודה שלך עם הכנסה נוספת

8 טיפים לאיזון העבודה שלך עם הכנסה נוספת

התחלת עבודה צדדית יכולה להיות דרך נהדרת להביא הכנסה נוספת. עם כל כך הרבה דרכים להרוויח כסף באופן מקוון או באופן אישי, אפשר לעבוד בעבודה צדדית סביב העבודה הרגילה שלך 9 עד 5.

להבין כיצד לאזן עבודה במשרה מלאה עם עבודה צדדית יכול להעמיד את כישורי ניהול הזמן שלך במבחן. 

התחלת עבודה צדדית יכולה לעזור לך להגמיש את שרירי היזמות שלך, וזה הופך להיות דרך פופולרית יותר ויותר להרוויח כסף. אבל יש מחשבה שצריכה להיכנס לזה, במיוחד אם אתה עובד גם במשרה מלאה.

כדאי לחשוב מה המטרות שלך, איזה סוג של עבודה צדדית אתה הכי מעוניין וכמה זמן אתה יכול להקדיש לכך באופן ריאלי.

אם כל זה נשמע מעט מוחץ, אל תלחצו. הרגלים חכמים אלה יכולים לעזור לך להימנע מלהשרף כשאתה מטפח עבודה צדדית תוך כדי עבודה מלאה.

1. בחר עבודה צדדית שאתה מתלהב ממנה.

ביצוע עבודה במשרה מלאה ועבודת דוחק צדדית יכול להיות הרבה יותר קל אם אתה מרוויח כסף לעשות משהו שמביא לך מוטיבציה. Gowtham Kandavel, מעצב UX בכיר המנהל גם את Thrilla, אתר עבור מעצבי UX אחרים, אמר שזה המפתח להכנת עבודה במשרה מלאה והופעה צדדית.

"רק אם אתה נלהב תוכל לשרוף את חצות הלילה בלי להישבר", אמר.

אם המטרה שלך להקמת עבודה צדדית היא להפוך אותו בסופו של דבר לעסק, חשוב מה אתה יכול לראות את עצמך עושה לטווח הארוך. שקול את התשוקות שלך והשתמש בהן בכדי ליצור רעיונות מהומים בצד כדי שתעשה משהו שאתה אוהב. באופן זה, עבודה במשרה מלאה וצדדית מרגישים פחות שיש שתי משרות.

2. הציבו גבולות ברורים.

להיות יזם עם משרה מלאה אומר שאין לך כל כך הרבה זמן. אתה צריך להיות ברור לגבי מה שאתה ולא מוכן להקריב, אמר אנדרו צ'ן, מנהל מוצר בגוגל שיש לו שלוש עבודות צדדיות, כולל הפעלת אתר הכספים האישי Hack Your Wealth.

בסך הכל, צ'ן מעריך שהוא מבלה 55 עד 60 שעות בשבוע בעבודה היומית שלו ועוד 15 עד 25 שעות בשבוע בצדדית. זה אומר לישון מספיק ולקיים חיי חברה לפעמים בסופו של דבר.

חשוב להציב גבולות עם עצמך ועם אחרים לגבי כמה רחוק אתה מוכן ללכת כדי להצליח אם אתה מנסה לקבל עבודה במשרה מלאה וצדדית.

"זה יקל על קיום שיחות עם בני משפחה וחברים באופן שגורם לך להרגיש פחות אשם," אמר.

3. לוח זמנים.

שיגרה היא מכרעת, אמר מאיורי קאשיאפ, יועץ משאבי אנוש במשרה מלאה המנהל גם את בלוג הנסיעות To Somplace New.

"קביעת לוח זמנים שבועי וחודשי עוזרת לי להישאר על המסלול," אמר קשיאפ.

פירוש הדבר להשתמש בנסיעה היומית של שעתיים בתחבורה ציבורית כדי להתמודד עם משימות קטנות כמו פרסום ברשתות החברתיות או תגובה להודעות דוא"ל באמצעות הטלפון החכם. היא גם מתעוררת מוקדם כדי להקדיש שעה לעבודת הצד שלה לפני העבודה.

קיום לוח זמנים קבוע יכול לעזור במקסימום התפוקה שלך. אם אינך עוקב אחר לוח זמנים, נסה לנהל יומן זמן למשך שבוע כדי לראות לאן הזמן שלך הולך כל יום. ואז, להבין איפה אתה יכול לגלף זמן נוסף.

4. נצלו כיסי זמן קטנים.

תפיסה מוטעית אחת לגבי האיזון היא לחשוב שאתה יכול לעבוד רק על אחד מהם בבלוקים גדולים של זמן. אלברט לי, רופא שעובד 50 עד 55 שעות בשבוע ומנהל גם את אתר הבית למעבדה Home Living, אמר כיצד אתה יכול להשתמש באותו רגע ברגעים קטנים של זמן השבתה.

לדוגמא, במקום להשקיע את כל שעת הצהריים ברשתות החברתיות, השתמש בזמן הזה כדי לעבוד על העבודה הצדדית שלך.

"קטעי הזמן הקטנים האלה אולי נראים חסרי משמעות, אבל הם מסתכמים," אמר לי. "אני באופן אישי מגלה שאם אשתמש בהם באופן מלא, אני יכול לסחוט כ- 45 עד 60 דקות של עבודה סולידית טובה במהלך העבודה היום-יומית שלי."

שוב, זה המקום שבו ניהול יומן זמן יכול לעזור לך למצוא את ההזדמנויות הקטנות האלה בימיך. וברגע שתמצא אותם, השתמש בטיפ הבא כדי להפיק את המרב מהם.

5. בטל הסחות דעת.

אחד המאבקים הגדולים ביותר כיצד לאזן את העבודה שלך במשרה מלאה עם הצדדית הוא להפיק את המרב מהזמן שיש לך.

לברנדן הפפרנן, הבעלים של דאנק או שלוש, יש עבודה במשרה מלאה של 45 שעות בעבודה עם תלמידי תיכון ובמשרה חלקית עצמאית לכתיבה ועריכה. מכיוון שהוא גם הורה, הוא ממקסם את השעות שלו על ידי ביטול הסחות דעת ככל האפשר.

"כשיש לך זמן להקדיש לעבודה, מוטב שתעבוד כל הזמן הזה ולא תעבור באינטרנט או תצפה בסרטוני יוטיוב," אמר הפפרנן.

בין אם אתה דוחק לפני העבודה ובין אם אחרי העבודה הרגילה שלך, הקפד לחסל את הסחות הדעת. השאיר את הטלפון שלך בחדר אחר, כבה את הטלוויזיה ושקול להשתמש בתוסף דפדפן אינטרנט מיוחד כמו StayFocusd כדי לחסום אתרים או אפליקציות שיכולים להוביל אותך למשימה.

6. דאג לבריאותך.

כשמאזנים עבודה צדדית תוך כדי עבודה במשרה מלאה, קל להזניח את הטיפול העצמי הבסיסי. עליכם לתת עדיפות לבריאות כך שיש לכם מספיק אנרגיה לעבוד על שניהם.

כריס פנטלי מבלה 50 שעות בשבוע בניהול המסעדה שלו תוך שהוא עובד בבלוג הכספים האישי שלו, Life Upswing. לאחר שאובחן כחולה סוכרת מסוג 1 בגיל 32, הוא הבין את החשיבות של טיפול עצמי טוב בזמן עומס.

"המפתח שלי לאיזון בין שניהם הוא לישון טוב בלילה ולוודא שגם איכות השינה טובה", אמר פנטלי.

זה מפתה לעבוד שעות ארוכות כדי להגדיל את עבודת הצד שלך, אך שקול מה הפשרה עשויה להיות מבחינה בריאותית. אם אתה עייף, זה יכול לפגוע בפרודוקטיביות שלך בעבודה, ועלול לסכן את עבודתך ביום. וברגע שאתה חוזר הביתה מהעבודה, ייתכן שיש לך אפס אנרגיה.

7. טייס אוטומטי.

כיזם עם משרה מלאה, אי אפשר לעשות הכל לבד. שם נכנסת אוטומציה.

ג'ונתן סאנצ'ס עובד במשרה מלאה כמהנדס תוכנה תוך ניהול עבודה צדדית כמשקיע נדל"ן ומייסד ParentPortfolio. הוא משתמש במתזמנים כדי להתעדכן בפוסטים ברשתות החברתיות ובקמפיינים בדוא"ל שמובילים תנועה לאתר שלו.

אם העבודה הצדדית שלך מבוססת על אתר או בלוג, תוכל לנסות להשתמש בכלי אוטומציה דומים. אתה יכול גם להשתמש באוטומציה כדי לנהל חלקים אחרים בחייך, כך שיהיה לך יותר זמן להתמקד בעבודה הצדדית שלך.

לדוגמה, תוכל להגדיר תשלומי חשבונות אוטומטיים כך שלא תצטרך לדאוג לתאריכי פירעון. יישומי תקצוב יכולים לעזור במעקב ההוצאות שלך באופן אוטומטי, תוך הוצאת הטרחה מהביצוע באופן ידני.

8. זכרו את הסיבה שלכם.

עבודה במשרה מלאה עם עבודה צדדית יכולה להיות תובענית, בלשון המעטה. חשוב שתהיה לך סיבה ברורה למה שאתה עושה מהיום הראשון.

לוסי רייס היא מומחית בשרשרת אספקה ​​ואמא העומדת בצד כמה בלוגים, כולל האתר הראשי שלה, Cheers to Life Blogging. 

אם איבדת את הסיבה מדוע, הקדיש זמן להזכיר לעצמך מה היו מטרותיך כאשר התחלת. בין אם זה לצאת מהחובות, ליצור ביטחון כלכלי למשפחה שלך או להיות מסוגל להתרחק יום אחד מעבודתך היום, השתמש ביעדים שלך כעוגן להישאר מקורקע וממוקד.

על המחבר

image (2)

דוד לוי

קוראים לי דוד ואני כותב על כל המוצרים הכי חמים בשוק. אני חוקר, סורק את האינטרנט ומביא לכם תמצית של המוצרים כולל ביקורות והמלצות. המטרה שלי היא ליצור קהילת קונים באינטרנט בשקיפות מלאה ובמחירים נמוכים. לכל שאלה או פנייה, ניתן לפנות אליי במייל [email protected]