טיפים לבחירת מייבש הכביסה הטוב והמומלץ ביותר לשנת 2021

טיפים לבחירת מייבש הכביסה הטוב והמומלץ ביותר לשנת 2021

בסופו של דבר כל מייבש יבצע את העבודה. אבל מייבש אשר מבזבז כסף עשוי להימשך זמן רב יותר, להשתמש בחום גבוה יותר או בכביסה יבשה יתר על המידה כאשר אתה רוצה בגדים קצת לחים. כל זה מקשה יותר על בדים ומשתמש באנרגיה רבה יותר. מדריך קניית מייבש זה יכול לעזור לכם למצוא את הטוב ביותר לתקציב ולצרכים שלכם.

מחירי המייבש נעים בין כ-1,100 ש"ח ל-4,500 ש"ח, תלוי בסוג, קיבולת ותכונות. ובעוד שטיפת כביסה עשויה להיות משימה שגרתית, המייבש אינו נפוץ כמו פעם. 

קצרים בזמן? הנה 4 המובחרים:

מייבש כביסה פתח חזית 8 ק''ג קונדנסור Bosch Serie 6 WTR87T80IL - צבע לבן

מייבש כביסה פתח חזית 8 ק''ג קונדנסור Bosch Serie 6 WTR87T80IL

מייבש קונדנסור HeatPump פתח חזית 9 ק''ג AEG T8DBC946 - צבע לבן

מייבש קונדנסור HeatPump פתח חזית 9 ק''ג AEG T8DBC946

מייבש כביסה פתח חזית 9 ק''ג קונדנסור Hoover DXOC9TCE-80

מייבש כביסה פתח חזית 7 ק''ג 2600 וואט Electrolux EDE1072

כמחצית מהדגמים בדירוגים שלנו הם בעלי הסמכת Energy Star, כפי שתראה בדירוג המייבש שלנו. מייבשים אלה משתמשים בכ -20 אחוז פחות אנרגיה מאשר מייבשים שאינם מוסמכים, על פי Energy Star. 

יצרנים מתכננים כמה מייבשים כך שניתן יהיה להתאים אותם עם מכונת כביסה תואמת, אך לא כל הסטים הללו הופכים לזוג נהדר. להלן טיפ לבחירת זוג תואם: בחר את בחירתך על פי מכונת הכביסה. היא עושה את רוב העבודה והיא מכונה מסובכת יותר מהמייבש.

מייבשי כביסה נבדקו עבורכם

כדי לגלות כמה טוב כל מייבש עושה את עבודתו, בדקנו המון כביסה במשקלים ובבדים משתנים. אנו מתארכים כמה זמן לוקח לייבש כל מטען באמצעות ההגדרה המתאימה ביותר. ואז קבענו את המייבש לרמת היובש המינימלית שלו כדי לברר אם הבגדים יוצאים לחים. למה? יש אנשים שאוהבים לגהץ כותנה כשהם לחים.

אנו גם מכוונים את המכונה לרמת היובש המקסימלית שלה כדי לברר האם היא יכולה לייבש כביסה בזמן הקצר ביותר האפשרי מבלי לחשוף אותה לטמפ' גבוהות. בנוסף, הבודקים שלנו מעריכים את הנוחות של כל מכונה, תוך בחינת הבקרות והארגונומיה בעת טעינת ופריקת כביסה. חברי הפאנל שלנו שופטים את רמת הרעש של המייבש בזמן שהוא מייבש עומס בגודל ממוצע.

מייבשים שמתפקדים טוב אך לא מחזיקים מעמד לאורך זמן אינם מנצחים. לכן חשוב להיות מודעים למותגים הכי פחות אמינים. כדי להקל עליך לבחור את המייבש המתאים ביותר לתקציבך, אנו משלבים תוצאות בדיקות מעבדה, אמינות חזויה ושביעות רצון הבעלים בציון כולל אחד לכל מייבש.

סוגי מייבש כביסה

כמה מקום יש לך? מייבשי כביסה יכולים להיות בגודל מלא או קומפקטי. בחר איזה סוג אתה צריך על פי השטח הזמין שלך.

מייבשי חשמל הם המוכרים הגדולים, ובדיקה העלתה כי מייבשי חשמל וגז מתפקדים באופן דומה. כעת אנו בודקים רק דגמים חשמליים.

מייבש כביסה בגודל מלא

יש מייבשים שתוכננו כך שניתן יהיה להתאים אותם עם מכונת כביסה תואמת, ובדרך כלל ניתן לערום את המייבש על גבי מכונת הכביסה כדי לחסוך מקום. מייבש חשמלי דורש שקע של 240 וולט. עבור מייבש גז תצטרך שקע של 120 וולט וחיבור גז.

לרוב המכונות בגודל מלא יש אחריות לשנה על חלקים ועבודה. חברות אחדות, לעומת זאת, מציעות אחריות שנעה בין שלוש לשבע שנים.

מייבש כביסה קטן וקומפקטי

היצרנים מייצרים בשלב זה רק מייבשים קומפקטיים חשמליים, ולא גז. 

האחריות נמשכת שנה-שנתיים.

הגדילו את החלל שלכם

רוב המייבשים בגודל מלא הם ברוחב 60-70 סנטימטר, אך הגדלת הקיבולות עשויה להיות שהמייבש רחב יותר עד 5 סנטימטר. מדוד את המרחב שאיתו אתה צריך לעבוד ואפשר לפחות 15 סנטימטר מאחורי המייבש לאוורור. מדוד את הדלתות לביתך ולחדר הכביסה שלך, וכל חלל צפוף אפשרי אחר שתצטרך לתמרן דרכו. שימו לב לגובה המכונה ולמיקום השליטה אם הוא יהיה מתחת לדלפק.

שימו לב לפירוט המידות של כל מייבש.

אם יש חשיבות למכונה שקטה, שקול לקנות דגם שזוכה לדירוג רעש טוב מאוד או מצוין. תדע שזה עובד, אבל זה לא אמור להפריע לך.

קיבולת מייבש הכביסה שלכם – ספרו את המגבות

קיבולת התוף של מייבש הכביסה גדולה יותר מהקיבולת של מכונת הכביסה התואמת שלו. הסיבה לכך היא שכביסה רטובה צריכה מקום להתרחב ככל שהיא מתייבשת. מייבש עם קיבולת נטענת של כ- 9 מטר מעוקב, מהגדולים שבדקנו, אמור להתאים 17 מגבות רחצה עבות בגודל מלא.

לעומת זאת, מייבש קומפקטי, בדרך כלל בעל קיבולת של כ -4 מטר מעוקב, והוא אמור להתאים לכשש ממגבות אלה. שימו לב לקיבולות בכל מפרט של מייבש.

4 תכונות נהדרות שצריך לשים לב אליהן כשקונים מייבש כביסה

ישנם מספר תכונות שחובה לשים לב אליהן. הנה ה-4 שלנו:

חיישן לחות

זה חובה. חיישני רטיבות מזהים את לחות הכביסה ומכבים את המכונה כשהבגדים יבשים. הבגדים שלך לא יתייבשו יתר על המידה, ותחסוך אנרגיה. הם מהווים שיפור בהשוואה לתרמוסטטים, הנוטים לגרום למייבש להתארך זמן רב יותר.

מחזורים לייבוש אוטומטי

אין עוד צורך לנחש כמה זמן נדרש לייבוש הכביסה כמו שאתה רוצה. במקום להסתמך על יובש מתוזמן, מחזורי ייבוש אוטומטיים מספקים הגדרות של יבש יותר עד פחות יבש לגיהוץ לח, ונקודות בין לבין.

שליטה מורחבת

לא מצליחים להגיע למייבש ברגע שסיים הכביסה שלך? הגדרת נפילה מורחבת מפחיתה קמטים על ידי נפילה לסירוגין של הבגדים. חלקם נופלים עד מספר שעות.

אות סיום המייבש

מנגינה נמרצת או מחרוזת צפצופים מתריעים שהגיע הזמן להוציא את הכביסה מהמייבש. השארתו שם זמן רב לאחר סיום המחזור תביא ליותר קמטים ויותר זמן גיהוץ. ניתן לכבות אותות מסוימים או להוריד את עוצמת הקול כך שהצליל לא יפריע לישנים.

מייבש כביסה פתח חזית 8 ק''ג קונדנסור Bosch Serie 6 WTR87T80IL - ביקורת

מייבש קונדנסור HeatPump פתח חזית 9 ק''ג AEG T8DBC946 - ביקורת

מייבש כביסה פתח חזית 9 ק''ג קונדנסור Hoover DXOC9TCE-80 - ביקורת