Jemix logo

האוזניות האלחוטיות הטובות והמומלצות ביותר בשנת 2021

האוזניות האלחוטיות הטובות והמומלצות ביותר בשנת 2021

7 האוזניות האלחוטיות המומלצות והטובות ביותר

Jabra Elite Active 75t
האוזניות האלחוטיות הטובות ביותר בסך הכל.

Apple AirPods Pro
האוזניות האלחוטיות הטובות ביותר עבור משתמשי אפל.

Jabra Elite 85t
ביטול רעש מהשורה הראשונה.

Sennheiser CX 400BT
אוזניות נוחות עם איכות צליל מעולה.

Samsung Galaxy Buds Pro
האוזניות האלחוטיות הטובות ביותר לטלפונים של גלקסי.

Anker Soundcore Liberty Air 2 Pro
האוזניות הטובות ביותר לביטול רעשים.

Sony WF-1000XM3
ביטול רעשים מעולה עם סאונד של סוני.

גודלם הקטן אינו אומר פחות תכונות. בדיוק כמו רבים מהאוזניות הטובות ביותר, גם האוזניות האלחוטיות יכולות להציע מיקרופונים איכותיים לשיחות קוליות, ביטול רעשים פעיל ואולי חיי סוללה פוטנציאליים, בתנאי שתשתמשו היטב בתיק הטעינה. המשך לקרוא, ותגלה את האוזניות האלחוטיות הטובות ביותר שאתה יכול לקנות, לכל מטרה ובכל תקציב.

מהן האוזניות האלחוטיות הטובות ביותר?

הטכנולוגיה מאחורי האוזניות האלחוטיות השתפרה במידה ניכרת, וכעת הן הפכו בכל מקום כמו אוזניות קוויות. האוזניות האלחוטיות הטובות ביותר מציעות חיי סוללה ארוכים, צליל נהדר ואיכות שיחה, וביטול רעש כלשהו, ​​כמו גם עמידות בפני מים וזיעה, כך שתוכלו להשתמש בהם לצורך אימון מבלי לדאוג לנזק. האוזניות האלחוטיות הטובות ביותר עולות לראש הרשימה משתלבות בנוחות באוזניים ולא נעות בזמן שאתה רץ או מתאמן.

לאחר סקירת עשרות דגמים, הסט הטוב ביותר של אוזניות אלחוטיות בסך הכל הוא Jabra Elite Active 75t הודות להתאמה הניתנת להתאמה אישית, צליל מותאם אישית, ביטול רעש פסיבי והגנה עמידה למים. ה- AirPods Pro הוא הבחירה השנייה שלנו עם ביטול רעשים פעיל מובנה, שילוב חלק של iOS, בקרות נוחות לשימוש ועמידות בזיעה.

7 האוזניות האלחוטיות המומלצות והטובות ביותר

1. אוזניות אלחוטיות Jabra Elite Active 75t

האוזניות האלחוטיות הטובות ביותר בסך הכל.

גודל: 0.8 x 0.7 x 0.6 אינץ' | משקל: 0.2 אונקיות (לאוזניה) | חיי סוללה (מדורג): 7.5 שעות; 28 שעות (עם נרתיק טעינה) | טווח Bluetooth: 30 מטר (9 מטר) | מאפיינים מיוחדים: ביטול רעשים פעיל ופסיבי, EQ הניתן להתאמה אישית, עמיד למים לחלוטין

שמע חד ומאוזן עיצוב מלוטש ועמיד למים חיי סוללה חזקים ביטול רעשים אקטיבי ופאסיבי יכול להיות חזק במיוחד בעוצמה מקסימלית.

האוזניות האלחוטיות הטובות ביותר בשוק (ואוזניות הספורט הטובות ביותר) פשוט השתפרו, הודות לעדכון חופשי מקומי של ANC שמוסיף ביטול רעשים פעיל לתערובת. אל תחשוב שתגיע לתוצאות קליפ של Bose, או משהו קרוב למה שמעלה עלית 85t היוקרה יותר, אבל ג'ברה עשתה עבודה מרשימה בכיוון של האלגוריתם שלה כדי לחסום כמות טובה של צלילים חיצוניים.

עוד לפני הכללת ה- ANC, Elite Active 75t הוכיח את עצמו כמודל לנצח, והציע חיי סוללה טובים יותר, עמידות, סאונד ותכונות מיוחדות מאשר האיום הגדול ביותר שלו: AirPods Pro. העיצוב נשאר מלוטש, אם כי הוא יציב יותר הפעם, עם הסמכת IP57 המעניקה הגנה עמידה למים ועמידות בפני אבק וזיעה. הצליל תוסס וניתן להתאמה אישית באמצעות אפליקציית Jabra Sound +, שעמוסה בהגדרות קבועות מראש ותכונות מגניבות אחרות המשפרות את איכות הצליל ואיכות השיחה.

2. אוזניות אלחוטיות Apple AirPods Pro

האוזניות האלחוטיות הטובות ביותר עבור משתמשי אפל.

גודל: 1.2 x 0.9 x 0.9 אינץ '| משקל: 0.2 אונקיות (לאוזניה) | חיי סוללה (מדורג): 4.5 שעות; 24 שעות (עם תיק טעינה) | טווח Bluetooth: 800 רגל | מאפיינים מיוחדים: ביטול רעשים פעיל, תמיכה "היי סירי", שמע מרחבי

ביטול רעשים פעיל נהדר פקדים קלים לשימוש התאמה נוחה סאונד נהדר חיי הסוללה יכולים להיות ארוכים יותר.

זה די מדהים כיצד אפל ממשיכה לשפר את הביצועים של האוזניות המבטלות רעש שלה באמצעות עדכוני תוכנה, ואם היא תמשיך בעבודה הטובה, אז ה- AirPods Pro יכול לטפס בדרכו חזרה לראש רשימת האוזניות האלחוטיות הטובות ביותר שלנו. אודיו מרחבי הוא תוספת מדהימה שיוצרת נוף סאונד דמוי תלת ממדי כדי ליהנות מסרטים ומשחקי וידאו הרבה יותר טובים. אפילו תכלילים פשוטים, אך מעשיים כמו החלפה אוטומטית, עושים הבדל ניכר בפונקציונליות ומאפשרים למשתמשים לעבור בקלות בין iDevices המחוברים לאותו חשבון iCloud.

החדשות הגדולות הן שללא העדכונים האחרונים של iOS 14, ה- AirPods Pro עדיין פועל ברמה הגבוהה ביותר, בזכות צליל משופר, ANC חזק, עיצוב ארגונומי יותר לנוחות וכושר טוב יותר, וכל ההטבות שמגיעות עם שבב H1. אם יש להגיש תלונה כלשהי, זה אותו אחד שכל אוהד אפל השמיע מאז שה- AirPods מהדור הראשון יצאו לשוק, כלומר חיי הסוללה הנמוכים יותר.

3. אוזניות אלחוטיות Jabra Elite 85t

ביטול רעש מהשורה הראשונה.

גודל: 0.9 x 0.8 x 0.6 אינץ '| משקל: 0.3 אונקיות (לאוזניה) | חיי סוללה (מדורג): 5.5 שעות (ANC מופעל), 7.5 שעות (ANC כבוי), 24 שעות (עם מקרה טעינה ו- ANC מופעל), 28 שעות (עם מקרה טעינה ו- ANC כבוי) | טווח Bluetooth: 35 מטר (10 מטר) | תכונות מיוחדות: ANC מתכוונן, EQ הניתן להתאמה אישית, טעינה אלחוטית

צליל מודגש ודינמי ביטול רעשים פעיל חזק הרבה תכונות התאמה אישית באמצעות אפליקציה נלווית גיליון מפרט חזק חיי חיי סוללה.

המעקב אחר זוג האוזניות האלחוטיות האהובות עלינו הוא חיה קולית המצוידת במוליכים של 12 מ"מ המפיקים שמע חזק ומאוזן וחלק מנטרול הרעשים המשובח ביותר ששמענו בקטגוריה. טכנולוגיית ה- ANC של ג'ברה מסוגלת לחסום 90% מהצלילים החיצוניים, מה שמאפשר האזנה ללא הפרעות ושיחות נשמעות. Elite 85t מתחבר לאפליקציית Sound + כדי להרחיב את הפונקציונליות, ומציע שפע של תכונות מיוחדות שנעות בין ביטול רעשים מתכוונן לבקרות הניתנות להתאמה אישית. קישוריות יציבה גם בזכות Bluetooth 5.0 והמעבד המהיר של קוואלקום.

אנו מרגישים שג'ברה הייתה יכולה לעשות יותר כדי להגדיל את זמני ההשמעה, מכיוון שהעלית 85t נופלת ממש בין AirPods Pro (4.5 שעות) לבין אוזני Bose QuietComfort (6 שעות). עם זאת, לניצנים יש ניהול מצברים נהדר שנסחט כל דקה מהסוללה. כלול הטעינה האלחוטית מוערך גם כן.

4. אוזניות אלחוטיות Sennheiser CX 400BT

אוזניות נוחות עם איכות צליל מעולה.

גודל: 1 x 0.9 x 0.9 אינץ '| משקל: 0.2 אונקיות (לאוזניה) | חיי סוללה (מדורג): 7 שעות, 20 שעות (עם מארז טעינה) | טווח Bluetooth: 35 מטר (10 מטר) | תכונות מיוחדות: Bluetooth 5.1, פקדי מגע ניתנים להתאמה אישית, החלפת מקור, בקרות EQ, טיפים ניתנים להחלפה, תמיכה בעוזרים קוליים, EQ הניתנים להתאמה אישית

צליל נהדר אפליקציה מצוינת חיי סוללה נאים מאוד נוח ללא ANC אין עמידות במים או הגנה מפני זיעה

Sennheiser CX 400BT הם בעצם הגרסה הזולה יותר, ללא רעש, של ה- Sennheiser Momentum True Wireless 2. היעדר ה- ANC מורגש, במיוחד מכיוון שלא מדובר בזוג אוזניות זול במיוחד, אך אתה כן מקבל את אותם עשירים, איכות צליל מאוזנת לחלוטין של בני דודים יקרים בהרבה.

נוסף על כך, ה- CX 400BT מעוצבים היטב ונוחים ללבישה במשך שעות בכל פעם. כן, אם אתה רוצה ANC (או איטום) אתה צריך להמשיך לחפש, אבל לשימוש מזדמן אתה תתאמץ למצוא כל דבר עם צליל מעולה כל כך מיד מהקופסה. יש גם הרבה תכונות אחרות שאפשר לשחק איתן, כמו פקדי מגע הניתנים להתאמה אישית ויכולת לעבור במהירות בין עד 8 התקני מקור בבת אחת.

5. אוזניות אלחוטיות Samsung Galaxy Buds Pro

האוזניות האלחוטיות הטובות ביותר לטלפונים של גלקסי.

גודל: 0.8 x 0.7 x 0.8 אינץ '| משקל: 0.2 אונקיות (לאוזניה) | חיי סוללה (מדורג): 5 שעות (ANC מופעל), 8 שעות (ANC כבוי), 18 שעות (עם מקרה טעינה ו- ANC מופעל), 28 שעות (עם מקרה טעינה ו- ANC כבוי) | טווח Bluetooth: 30 מטר (9 מטר) | תכונות מיוחדות: ANC מתכוונן, מצב הסביבה, זיהוי קולי, אודיו 360, החלפת מקור מהיר, איטום IPX7

תכנון משופר איטום מלא איכות שיחה גבוהה הרבה תכונות תכונות מסוימות עובדות רק עם סמארטפונים של סמסונג גלקסי ANC משופרת, אך עדיין לא הטובות ביותר

ה- Galaxy Galaxy Buds Pro הם בקלות האוזניות האלחוטיות הטובות ביותר שיצרה סמסונג אי פעם: העיצוב, האיטום וה- ANC שלהם השתפרו משמעותית ביחס ל- Galaxy Buds Live הקודם.

הם גם מאתגרים את AirPods Pro עם רשימה ארוכה של תכונות, כגון זיהוי קולי, אשר יכול להפעיל באופן אוטומטי את מצב הצליל הסביבתי כאשר המיקרופונים שומעים אותך מדבר. זהו זוג ניצנים נהדר בסך הכל, אם כי יש להזהיר כי תכונות מסוימות – כמו מצב סאונד היקפי 360 שמע – פועלות רק כאשר הם מותאמים לטלפון חכם סמסונג גלקסי המריץ OneUI 3.1 ואילך.

6. אוזניות אלחוטיות Anker Soundcore Liberty Air 2 Pro

האוזניות הטובות ביותר לביטול רעשים.

גודל: 1.5 x 0.9 x 0.9 אינץ '| משקל: 0.4 אונקיות (לאוזניה) | חיי סוללה (מדורג): 5 שעות (ANC מופעל), 7 שעות (ANC כבוי), 18 שעות (עם מקרה טעינה ו- ANC מופעל), 26 שעות (עם מקרה טעינה ו- ANC כבוי) | טווח Bluetooth: 30 מטר (9 מטר) | תכונות מיוחדות: ANC מתכוונן, מצב שקיפות, עמידות במים IPX4, EQ הניתן להתאמה אישית

ANCA יעיל במחיר אגרסיבי צליל אישי חיי סוללה תחרותיים עיצוב לא אטרקטיבי יכול להיות לא נוח לאחר זמן מה

מה שחסר המראה של אנקר Soundcore Liberty Air 2 Pro, הם מפצים על מקום אחר. תמורת סכום סביר יחסית של 130 דולר, תקבלו מצבי ביטול רעש ושקיפות פעילים שיכולים להתחרות באוזניות בעלות כפולות, ואם תשתמשו בתכונת ההתאמה האישית של צליל, איכות השמע הכללית טובה גם כן.

עמידות במים IPX4 גם הופכת את אלה למועמדים חסינים לזיעה לאימונים, אם כי ההתאמה בטוחה, אך היא יכולה לעייף את אוזניכם לאחר כמה שעות. ובכל זאת, עבור ANC איכותי במחיר כה נמוך, לא הכל הולך להיות מושלם.

7. אוזניות אלחוטיות Sony WF-1000XM3

ביטול רעשים מעולה עם סאונד של סוני.

גודל: 5.6 x 4.7 x 2.5 אינץ '| משקל: 0.3 אונקיות | חיי סוללה (מדורג): 6 שעות (NC מופעל), 8 שעות (NC כבוי) | טווח Bluetooth: 30 מטר (9 מטר) | מאפיינים מיוחדים: ביטול רעשים פעיל, EQ הניתן להתאמה אישית, NFC

ביצועי שמע כוכבים ביטול רעשים נהדר אפליקציה שרתית עם הרבה תכונות פקדי מגע יכולים להשתמש בעבודה באיכות שיחה ירודה

סוני WF-1000XM3 מתגאה בשש שעות של חיי סוללה (עם ANC מופעל) ועיצוב מסוגנן ואלגנטי, ומגיע לו מקום ברשימת האוזניות האלחוטיות הטובות ביותר. הם משלבים בהצלחה איכות שמע נהדרת עם ביטול רעשים מרשים. בס עמוק ועשיר ואיזון טונאלי מעניקים לניצנים יתרון על פני המתחרים.

ה- Sony WF-1000XM3 בנוי במיוחד להאזנה מזדמנת, ולא לכושר, מכיוון שהמעטפת אינה תומכת בהגנה עמידה במים. ובכל זאת, האוזניות נוחות להפליא, כאשר כל ניצן שוקל כמעט שום דבר ב 0.3 גרם. תנועות ההברגה אמנם לא פועלות באותה מידה כמו שהן פועלות ב- AirPods, אך סוני מציעה אפליקציה נהדרת בחינם. למאזינים יש אפשרות לשחק עם ה- EQ המובנה וליצור פרופיל סאונד משלהם או לבחור מתוך תשעה קביעות מוגדרות מראש שונות וכן להתאים את רמות הצליל הסביבתיות.

כיצד לבחור את האוזניות האלחוטיות הטובות ביותר עבורך?

עם כל כך הרבה אפשרויות לאוזניות אלחוטיות לבחירה, יתכן שתתקשה להתיישב על אחת מהן. ישנם מספר גורמים שיש לשקול, ואיזה מהם חשוב ביותר תלוי בהעדפה האישית.

גורם אחד שיש לקחת בחשבון הוא נוחות. עד כמה האוזניה נוחה באוזן? האם האוזניות מגיעות עם טיפים בגדלים שונים כך שתוכלו להתאים אותם לאוזן? ההתאמה של האוזניות האלחוטיות הופכת לקריטית עוד יותר אם ברצונך להשתמש בהן בזמן האימון. ואם זה המקרה, עמידות בפני מים וזיעה היא גורם נוסף שיש לקחת בחשבון.

חיי הסוללה הם גם המפתח בבחירת האוזניות האלחוטיות הטובות ביותר. בדוק את חיי הסוללה המדורגים והאם תיק נשיאה מגיע עם האוזניות כדי לספק כוח נוסף. יש גם איכות צליל של מוזיקה וגם שיחות טלפון, שאותם תוכלו לקבוע מתוך ביקורות של בודקים מקצועיים ואנשים שקנו את האוזניות.

וכמובן, מחיר הוא שיקול גדול. אם אתה יכול לקנות אוזניות יקרות, יש לך מגוון רחב יותר של אפשרויות. אבל אם אתה צריך להיות מודע לתקציב, כדאי לך ללכת עם מותגים במחירים נמוכים יותר או עם דורות ישנים יותר של אוזניות אלחוטיות.

כיצד אנו בודקים את האוזניות האלחוטיות הטובות ביותר?

בקביעת האוזניות האלחוטיות הטובות ביותר, אנו רואים התאמה, חיי הסוללה, איכות הצליל, העיצוב והערך (האם הם שווים את המחיר?). אנו גם מכניסים תכונות כמו כמה טוב הפקדים עובדים וכמה קל להתאים את האוזניות לטלפונים.

מבחינת אודיו, אנו מאזינים לרצועות מדגמיות רבות המתפרשות על פני מספר ז'אנרים, כולל היפ-הופ, רוק, ג'אז, קלאסי ו- R&B, תוך הערכת נפח, בהירות ומלאות. אנו מבצעים שיחות טלפון כדי להעריך הן את איכות השיחות והן את ביצועי המיקרופון.

במהלך שלב הבדיקה, הסוקרים שלנו עונדים כל זוג אוזניות במשך שעות בכל שבוע. הסוקרים ישימו לב לחיי הסוללה ועד כמה הם תואמים את חיי הסוללה המדורגים שמספקים יצרני האוזניות.

אנו מעריכים את האוזניות על סמך מערכת חמש הנקודות שלנו (1 = הגרוע ביותר, 5 = הטוב ביותר). אם מוצר זוכה כמעט בכל תו, הוא זוכה בתג 'בחירת העורכים'.

על המחבר

image (2)

דוד לוי

קוראים לי דוד ואני כותב על כל המוצרים הכי חמים בשוק. אני חוקר, סורק את האינטרנט ומביא לכם תמצית של המוצרים כולל ביקורות והמלצות. המטרה שלי היא ליצור קהילת קונים באינטרנט בשקיפות מלאה ובמחירים נמוכים. לכל שאלה או פנייה, ניתן לפנות אליי במייל [email protected]