Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

ברבקטו לכלבים – איפה קונים, מחיר והאם זה מסוכן?

ברבקטו לכלבים

מבצע על כדור ברבקטו לזמן מוגבל!

החל מ-$32.95

קוד קופון ($5 הנחה): PRF13083972

תוכן עניינים

מה זה כדור ברבקטו?

כדור ברבקטו (Bravecto Chews) הוא כדור לעיסה לכלבים המספק עד 12 שבועות של הגנה מפני פרעושים וקרציות. כדור אחד מספק הגנה רחבת טווח ומתמשכת שמתחילה להרוג פרעושים תוך שעתיים ושולטת בארבעה מינים של קרציות: קרציות עם רגליים שחורות (aka קרציות צבאים), קרציות כלבים אמריקאיות, קרציות של כלבים חומים וקרצית של כוכב בודד. כדור ברבקטו מבטל את נגיעות הפרעושים הנוכחית ומונע מהתפתחות חדשה למשך 12 שבועות. אין צורך במרשם מהוטרינר שלך.

מבצע על כדור ברבקטו לזמן מוגבל!

החל מ-$32.95

קוד קופון ($5 הנחה): PRF13083972

לאיזה כלבים אפשר לתת כדור ברבקטו?

ניתן לתת ברבקטו לכלבים וגורים (מעל 4.4 ק”ג וגיל 6 חודשים ומעלה). יש כדורים לכל קבוצת משקל של כלבים (קטן, בינוני, גדול וענק).

יתרונות הברבטו:

  • עם כדור אחד, ברבקטו מאפס את השעון בהגנה על פרעושים וקרציות על ידי מתן מניעה וטיפול יעילים הן לפרעושים והן לקרציות למשך עד 12 שבועות.
  • קרוב לשנת הגנה שלמה עם 4 מנות בלבד. אין עוד מינון חודשי!
  • אין פוטנציאל לבעיות יישום מבולבלות ואין צורך לבודד מילדים או חיות מחמד אחרות לאחר הטיפול.
  • פחות מנות פירושן פחות סיכויים להחמיץ מנה המפחיתה את הסבירות לפערים בהגנה.
    כלבים אוהבים את הטעם!

איך עובד כדור ברבקטו?

לאחר מתן הכלב שלך Bravecto, התרופה מגיעה במהירות לנוזלי רקמות מתחת לעור הכלב שלך. כאשר פרעושים וקרציות ניזונים מכלבך, הם בולעים את Bravecto ומתים. ברבקטו הורג פרעושים, מונע נגיעות של פרעושים והורג קרציות (קרציות עם רגליים שחורות (aka קרציות צבאים), קרציות של כלבים אמריקאיים וקרציות של כלבים חומים) במשך 12 שבועות. ברבקטו הורג גם קרציות של כוכבים בודדים במשך 8 שבועות.

אזהרות בעת מתן טיפול בברבקטו

לא לשימוש אנושי. שמור על זה ועל כל התרופות הרחק מהישג ידם של ילדים. שמור את המוצר באריזה המקורית עד לשימוש, על מנת למנוע מילדים גישה ישירה למוצר. השתמש בזהירות בכלבים שיש להם היסטוריה של התקפים. התקפים דווחו אצל כלבים לאחר מתן פלורלנר. חלק מהכלבים ללא היסטוריה של התקפים חוו התקפים גם לאחר מתן פלורלנר. תופעות הלוואי השכיחות ביותר של Bravecto הן הקאות ושלשולים. קלקול קיבה, חולשה וחוסר תיאבון, נזק לכליות ולכבד יכולים להופיע גם בתרופה זו. אם אתה מבחין במשהו שונה באופן ההתנהלות של חיית המחמד שלך או אם ישנם שינויים אחרים עם חיית המחמד שלך מאז מתן התרופה, אנא פנה לוטרינר לקבלת עזרה נוספת. תרופה זו אינה מיועדת לבני אדם. שטפו ידיים ביסודיות עם מים וסבון מיד לאחר השימוש במוצר. אנא הרחק מילדים וחיות מחמד על מנת למנוע בליעה בשוגג.

למה כדור ברבקטו משמש?

Bravecto הורג פרעושים והוא מסומן לטיפול ומניעה של נגיעות פרעושים (Ctenocephalides felis), וכן לטיפול ובקרת נגיעות של קרציות [Ixodes scapularis (קרציות עם רגל שחורה (aka tick deer)), Dermacentor variabilis (קרצית כלבים אמריקאית) ) ו- Rhipicephalus sanguineus (קרצית כלבים חומה)] במשך 12 שבועות בכלבים ובגורים מגיל 6 חודשים ומעלה, ומשקלם 4.4 ק”ג ומעלה. Bravecto מיועד גם לטיפול ובקרת נגיעות Amblyomma americanum (קרצית כוכב בודד) למשך 8 שבועות בכלבים ובגורים מגיל 6 חודשים ומעלה, ומשקלם 4.4 ק”ג ומעלה.

ניתן להשתמש ב- Bravecto בכלבים בוגרים, והוא אפילו בטוח לשימוש בכלבי גידול, בהריון. לשימוש בגורים שגדלים, עליהם להיות בני 6 חודשים ומעלה ומשקלם יעלה לפחות 4.4 ק”ג.

מבצע על כדור ברבקטו לזמן מוגבל!

החל מ-$32.95

קוד קופון ($5 הנחה): PRF13083972

מתי לתת כדור ברבקטו לכלבים?

Bravecto צריך להינתן דרך הפה כמנה בודדת כל 12 שבועות על פי לוח הזמנים של המינון (אופן השימוש) כדי לספק מינון מינימלי של 25.4 מ”ג / ק”ג משקל גוף. הטיפול בלעיסת Bravecto עשוי להתחיל בכל עת של השנה ויכול להימשך כל השנה ללא הפרעה.

אילו אמצעי זהירות מיוחדים יש?

Bravecto לא הוכח כיעיל למשך 12 שבועות אצל גורים מתחת לגיל 6 חודשים. Bravecto אינו יעיל כנגד קרציות Amblyomma americanum (קרציות של כוכבים בודדים) מעבר ל 8 שבועות לאחר המינון.

כיצד עלי לאחסן את כדור הברבקטו לכלבים?

אין לאחסן מעל 30 מעלות צלזיוס.

מבצע על כדור ברבקטו לזמן מוגבל!

החל מ-$32.95

קוד קופון ($5 הנחה): PRF13083972

אם כבר קיימים פרעושים או קרציות, דנו באילו אמצעי הדברה אחרים יש להשתמש. שוחח על אילו מוצרי פרעושים להשתמש בכל חיות מחמד אחרות בבית, שכן יש לטפל בכל חיות המחמד אם יש נגיעות. בקש מהווטרינר שלך להסביר את מחזור החיים של הפרעוש וכיצד זה משפיע על יעילות מוצרי הפשפשים.

כמו בכל תרופה, הודע לווטרינר שלך על כל תרופה או תוספי תזונה אחרים של חיית המחמד שלך, וגם אם לחיית המחמד שלך היו תגובות לתרופות או תוספי מזון קודמים.

אם פספסת מנה, פנה לווטרינר שלך לקבלת ייעוץ מתי לתת את המנה הבאה.

Bravecto מיועד רק לכלבים. אין להשתמש בכלבים מתחת לגיל 6 חודשים או במשקל גוף פחות מ- 4.4 ק”ג. אין להשתמש בחתולים. Bravecto צריך להינתן רק לחיה שעבורה נקבע.

לא לשימוש בחיות רגישות-יתר (אלרגיות) לפלוראנרן.

עלול לראות הקאות או שלשולים. התייעץ עם הווטרינר שלך אם אתה מבחין באחת מתופעות הלוואי הללו.

אם חיית המחמד שלך חווה תגובה אלרגית לתרופות, הסימנים עשויים לכלול נפיחות בפנים, כוורות, גירוד, הופעה פתאומית של שלשול, הקאות, הלם, התקפים, חניכיים חיוורות, גפיים קרות או תרדמת. אם אתה מתבונן באחד מסימנים אלה, פנה מיד לווטרינר שלך.

אם אתה יודע או חושד שחיית המחמד שלך מנתה יתר על המידה, או אם אתה רואה תופעות לוואי כלשהן אצל חיית המחמד שלך, פנה מיד לווטרינר שלך.

על המחבר

image (2)

דוד לוי

קוראים לי דוד ואני כותב על כל המוצרים הכי חמים בשוק. אני חוקר, סורק את האינטרנט ומביא לכם תמצית של המוצרים כולל ביקורות והמלצות. המטרה שלי היא ליצור קהילת קונים באינטרנט בשקיפות מלאה ובמחירים נמוכים. לכל שאלה או פנייה, ניתן לפנות אליי במייל [email protected]

הצלחת לחסוך בזכות הקופונים שלנו?

זה הכי משמח אותנו בעולם!

יש לנו רק בקשה אחת קטנה...

לעקוב אחרינו באינסטגרם