Jemix logo

8 חבלי הקפיצה (דלגיות) הטובים ביותר ליעדי הכושר שלך

8 חבלי הקפיצה (דלגיות) הטובים ביותר ליעדי הכושר שלך

בימים אלה, במהלך מגפת ה- Covid-19, נאלצנו רובנו להגדיר מחדש את שגרות האימון כך שלא יכללו את חדר הכושר. להבין איך עדיין להתאמן באימון יעיל ללא כל הציוד אליו היית רגיל היה אתגר … אבל זה גם אילץ אותנו להיות יצירתיים ולהשתמש בציוד שכנראה הזנחת כבר שנים. 

וציוד אחד שאתה בהחלט צריך לקבל עבור אימונים בחוץ או בפנים הוא חבל קפיצה או בשמו השני – דלגית. ישנם יתרונות רבים לתרגול לדילוג על חבל. אבל החלק הכי טוב הוא שאתה יכול לעשות את זה כמעט בכל מקום ובכל זמן. לא שאתה צריך לעשות 1,000 דילוגים על חבל קפיצה מדי יום במשך חודש שלם.

אך להתמקדות בקרדיו שלך יהיו יתרונות גדולים גם לאימוני הכוח שלך. "שזירת אירובי בתכנית אימוני הכוח שלך יכולה לא רק לשפר את ביצועי ההרמה שלך, אלא גם לקדם כל מטרת אימון אחרת, כולל צמיחת שרירים ופיתוח כוח", כתב טרבור טימה, C.S.C.S., לבריאות גברים. "הסיבה היא שככל שמערכת הלב וכלי הדם שלך חזקה ויעילה יותר בהספקת חמצן וחומרים מזינים לשרירים העובדים (ופינוי פסולת מטבולית מהם), כך תוכל להשקיע יותר כוח בכל נציג, כך תגדל לך יותר חזרות תוכל לעשות זאת (בזכות עמידות רבה יותר לעייפות), וככל שתוכל להתאושש מהר יותר בין הסטים לתרגילים. " אתה יכול לעשות זאת בקיצור זמן המנוחה בעת הרמתך, והוספת מרווחי חבל קפיצה לאימון המעגל שלך. לדוגמא, אימון זה של חבל קפיצה ומשקולות למשך 15 דקות הוא הפעלת כוח מהירה.

מוכנים להתחיל לקפוץ? הנה 15 חבלי קפיצה נהדרים לנסות.

סט חבלים קפיצה משוקלל CrossRope


קנה את זה כאן

CrossRope מביא גבהה נוספת לאימון הקפיצה שלך, עם מערכת קליפים פשוטה המאפשרת לך לעבור בין אור (ירוק, רבע קילו) לחבלים כבדים (לבן, חצי קילו). הידיות גם כבדות, עם אחיזה נוספת שתסייע לך להחזיק מעמד גם כשאתה מזיע.

יש גם אפליקציה שתספק לך שגרות לעשות כדי להזיע. רוצה אתגר מבלי לפרוץ את הטלפון שלך? נסו אימון שעובר הלוך ושוב בין החבלים כמו טיפה.

חבל קפיצה של XYLsports


קנה את זה כאן

לחבל קפיצה בסיסי זה אחיזה נוחה, נדנדה חבל מהירה, ומחזיק מעמד נגד השטח הקשה ביותר.

מיסבי כדור איכותיים הופכים את הקפיצות לחלקים ומגנים על מפרקי כף היד והכתפיים מפני מתח. עכשיו אתה יכול לקחת את האימונים שלך כמעט לכל מקום ולעולם לא לפספס פעימה – אך למקרה שתפספס, המרקם הספוגי של הכבל סלחני על שוקייך.

DEGOL חבל קפיצה ללא סבך


קנה את זה כאן

חבל זה הוא רב המכר באמזון, ומסיבה טובה. יש לו מערכת מיסב כדורים ייחודית המסייעת לך להימנע מסיבוב, סלילה או כיפוף של החבל. והוא בנוי להחזיק מעמד, מורכב מחבל פלדה קלוע המצופה ב PVC, כך שהוא יכול להתמודד עם בלאי אם תביא אותו החוצה.

תכונות אחרות כוללות אורך מתכוונן, כך שתוכל לבחור להתאים אותו בין 6 ל 9 מטר. והידיות עטופות בקצף זיכרון לאחיזה ונוחות מיטבית.

דלגית ג'אמפ רופלס ללא חבל משוקלל על ידי CyberDyer

קנה את זה כאן

כן, ככה זה בדיוק נראה: קפיצה ללא חבל. הישאר איתנו בשביל זה.

'החבל' של CyberDyer משתמש בידיות משוקללות עם לידים קצרים המחוברים כדי לחקות את תחושת הדילוג באמצעות חבל אמיתי מבלי להזדקק למעשה להניף אותו. הרעיון נשמע מוזר, אך הכלי בעל השפעה נמוכה יכול לתת לאנשים שאין להם המון מקום לעבוד עם אלטרנטיבה טובה בימים שהם רוצים לקבל את קצב הלב שלהם. גם אם לא תבנה את אותו סוג של תיאום שהיית עושה עם חבל אמיתי, לעולם לא תצטרך לדאוג להכשיל את עצמך.

Survival and Cross Jump Rope


קנה את זה כאן

חברים לא נותנים לחברים לדלג על שימוש בצעצועים לילדים לא מאוזנים – כשאתה מוכן לאימון אמיתי, אתה מתגבר למשהו כמו חבל הישרדות וקרוס. חבל קפיצה קל ומשתלם זה נהדר לאיגרוף ולאימוני כושר MMA, או סתם כדי להחליף את שגרת הלב שלך.

קל להתאים את הכבל להתאמה הנכונה וקטן מספיק בכדי לקחת אותו בדרכים מבלי להסתבך בתיק. בין אם אתה גבוה או נמוך, החבל הזה יעשה את העבודה.

WOD Nation Speed Jump Rope


קנה את זה כאן

אפשרות מוצקה זו מיועדת לסיבובים מהירים ושימוש כבד הדרוש לקרוספיטרס הקשוחים ביותר. ידיות חסונות וחיבור בעל ארבעה מיסבים עוזרים לשמור על חבל יציב.

האורך ניתן לכוונון, כך שתוכלו לגזוז אותו לביצועים מושלמים המותאמים לצרכים שלכם. היכו את זה כל מה שתרצו – WOD Nation מציע גם אחריות לכל החיים.

חבל קפיצה במהירות גבוהה של סוניק בום M2

קנה את זה כאן

אם חשבתם שקפיצת חבל היא משחק ילדים, לא לקחתם את ה- Sonic Boom M2 לסיבוב.

אחיזת הסיליקון והמניעה להחלקה נשארת בנוחות בידכם כשאתם מדלגים להזיע, בעוד ששני הכבלים המתכווננים, 10 מטר, עוזרים לכם למצוא את אורך הנקודה המתוקה כדי לפגוע ביעדים שלכם. מערכת מיסב הכדורים המוגשת לפטנט והידיות המאוזנות במשקל הופכות את זה לחבל נהדר בין אם אתה סקיפר מתחיל ובין אם מנוסה.

חבל קפיצה כבדה של RopeFit

קנה את זה כאן

אם המטרה שלך היא לשפר כוח ולשרוף שומן, חבל כבד כמו ה- Ropefit הוא הדרך ללכת. כבל כבד זה נועד לעזור לך להדליק עד 1,000 קלוריות לשעה ולהשיל קילוגרמים מהר יותר. יעדי ההרזיה שלך ירגישו הרבה יותר קרובים כשהצפת את החיה הזו שמונה קילו מעל הראש שלך – זה כמו לדלג עם גלון חלב מחובר לחבל רגיל.

RopeFit מיוצר עם כבל פולי דקרון מחוספס, אותו חומר המשמש בחבלי קרב רבים שרואים בחדר הכושר. אתה יכול לבחור בין כבלים בעובי 1.5" ו- 2" בשתי אפשרויות אורך בהתאם לצרכי האימון שלך.

על המחבר

image (2)

דוד לוי

קוראים לי דוד ואני כותב על כל המוצרים הכי חמים בשוק. אני חוקר, סורק את האינטרנט ומביא לכם תמצית של המוצרים כולל ביקורות והמלצות. המטרה שלי היא ליצור קהילת קונים באינטרנט בשקיפות מלאה ובמחירים נמוכים. לכל שאלה או פנייה, ניתן לפנות אליי במייל [email protected]