הטיפים המובילים לקונים באתר IHERB

הטיפים המובילים לקונים באתר IHERB

אם אינך מכיר את iHerb.com, זהו אתר קניות מקוון רחב שמוכר מגוון רחב של מוצרי בריאות, כולל תוספי מזון, מוצרי קוסמטיקה, אמבטיה ויופי, מצרכים, חטיפים, משקאות, משק בית, מוצרי ניקוי, מוצרי תינוקות, מוצרים לחיות מחמד, מוצרי בריאות הוליסטיים ועוד ועוד. 

בתור מעריץ מושבע של iHerb, אני נרגש לחלוק את הטיפים והעצות שלי. שנים של שימוש באתר פירושו שהבנתי כמה טריקים וקיצורי דרך. להלן תמצא את ההצעות שלי כיצד לנווט ב- iHerb ולהפיק איתן את המיטב מחוויית הקנייה שלך. אני מקווה שמאמר זה יוכיח ערך רב בעזרתו לקבל החלטות עבור עצמך ועבור משפחתך.

למה אני אוהב את iHerb: כמה סיבות

אתה לא יכול להשיג הכל באופן מקומי

'מה עם דאגות סביבתיות כמו תמיכה במפיקים מקומיים ועלות טביעת הרגל הפחמנית?', אתם אולי תוהים? תאמין לי, לקחתי את כל זה בחשבון. אני עדיין דוגל מאוד במאכלים ומוצרים איכותיים, מתוצרת מקומית. מדריך זה מיועד לדברים שאינך יכול בכלל למצוא בארץ (פריטים ספציפיים של מותגים) ולדברים שדורשים פרמיה גבוהה מאוד מקמעונאים מקומיים.

זה ממש שימושי שיהיה מקום אחד להשיג הכל

לא משנה היכן בעולם אתם נמצאים- אתר IHERB כנראה עושה משלוחים. באתר אחד יש לכם כל כך הרבה פריטים מכל כך הרבה מותגים לבחירה.

המלאי הוא עצום!

משלוח ל-150 מדינות

iHerb נשלחת ל -150 מדינות ומקבלת למעלה מ -20 מטבעות, לכן קחו בחשבון זאת בעת הזמנה.

ל- iHerb תוכנית הפניות מתגמולים חכמה מאוד

ל- iHerb יש תכנית שיווק מפה לאוזן מאוד חכמה: אם תלחץ על אחד מהמוצרים שאני ממליץ עליהם, אני צובר אשראי של iHerb בחשבוני. יתר על כן, אם אתה משתמש ב- iHerb בפעם הראשונה, דאג להשתמש בקוד קופון בלחיצה כאן

ותכנית שמירת לקוחות עוד יותר חכמה

בכל פעם שאתה קונה משהו ב- iHerb, אתה מקבל זיכוי בגובה 10% מההזמנה הקיימת שלך לשימוש ברכישה הבאה שלך: זה ממש כסף בחינם. כמה זה מדהים? אם אתה מבצע הזמנה גדולה (אני נוטה לבצע אחת לחודש) רוב הסיכויים הם שאם תשכח כמה דברים תוך כמה ימים, פריטים אלה יהיו כמעט בחינם, כיוון שתשתמש באשראי שלך מהרכישה הגדולה האחרונה שלך. ואל תדאגו: האשראי נמשך 60 יום כך שיש לכם זמן לעשות בו שימוש.

איך מזמינים מIHERB?

1. הורד את אפליקציית iHerb

בתחילה חשבתי שהאפליקציה תהיה מסוכנת, בכך שאעשה קניות כל הזמן. למען האמת, זה לא יסולא בפז. כשאני בדרכים ואני מבין שאני צריך משהו, אני יכול להוסיף אותו בקלות לעגלת הקניות והם נשארים שם עד שאהיה מוכן לבצע את ההזמנה. אני גם משתמש באפליקציה כדי לשתף פריטים עם הרשתות החברתיות שלי או באמצעות דוא"ל / Whatsapp – כל כך שימושי כשאני מוצא מוצר חדש שאני מתרגש ממנו. כשאני נוסע, אני יכול להשתמש באפליקציה כדי לחקור מוצרים בקלות ולשמור את אלה שאני מעוניין בהם.

2. הישאר אורגני עם פונקציית רשימת המשאלות

כשאני רואה משהו שלא בהכרח חיפשתי, אני תמיד מקפיד להוסיף אותו לרשימת המשאלות שלי. רשימת המשאלות שימושית מאוד גם עבור פריטים שאינם במלאי, מה שיכול לקרות מעט ב iHerb. מוצרים דומים יוצגו ואני יכול להוסיף מוצרים שאני אוהב לרשימת המשאלות, בלי הטרחה הנוספת של צורך לחפש שוב כשאני מוכן להזמין. אני תמיד מוצא רשימת משאלות מקלה כל כך לזכור את הדברים שאתה שוכח לעתים קרובות. אני תמיד עובר ברשימת המשאלות שלי לפני ביצוע הזמנה.