Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

כלל 3 החודשים: אחת הדרכים הטובות ביותר לחסוך כסף

אני עומד ללמד אותך איך לקנות כל דבר שאתה רוצה, ללא קשר לתקציב שלך, עם כלל התקציב של 3 חודשים! זו באמת אחת הדרכים הטובות ביותר לחסוך כסף!

עם סבלנות וקצת תרגול, אתה יכול לקבל כמעט כל מה שאתה רוצה.

תפיסה שגויה גסה לגבי “אנשים חסכנים” היא שאנחנו לא מוציאים כסף; שאנחנו צובטים כל שקל, לעולם לא קונים שום דבר יקר, רק קונים בחנויות זולות, וחיים חיים עלובים, משעממים ובסך הכל “זולים”. בעוד שחלק מזה נכון (אין שום דבר רע בקניות בחנויות יד שניה!), התפיסה השגויה הכוללת היא, ובכן, תפיסה מוטעית!

זוכרים את ההבחנה שלי בין “זול” לעומת “חסכוני”? אנחנו אנשים חסכנים… אנחנו עדיין יודעים איך ליהנות ולהכיר בערך!

בְּסֵדֶר! עכשיו אני עומד ללמד אותך עיקרון פיננסי שיגרום לך לחשוב מחדש על הכל. זו באמת אחת הדרכים הטובות ביותר לחסוך כסף!

איך אתה יכול להרשות לעצמך כל דבר?

אני הוכחה חיה, נושמת לכך שאתה יכול להיות חסכני, לחיות בצורה סבירה, לתרגל שליטה עצמית וסיפוקים מאוחרים, לעקוב אחר תקציב מצומצם, להיות חסכן במלוא מובן המילה, ועדיין להיות, לעשות ולהחזיק כמעט כל דבר שאתה רוצה.

“בערך” היא מילת המפתח. אנחנו חייבים להיות הגיוניים כאן, אנשים!

כלל התקציב ל-3 חודשים – אחת הדרכים הטובות ביותר לחסוך כסף!

אתה הולך להיות המום מכמה שזה פשוט.

בכל פעם שאתה רוצה או אפילו צריך לקנות משהו שלא מתאים לתקציב החודשי הסטנדרטי שלך (או שהוא מעל 1,000 ש”ח), המתן. שְׁלוֹשָׁה. חודשים.

זה כזה פשוט!

יתרונות של כלל תקציב 3 חודשים

מוכן לראות סיבות מדוע כלל התקצוב ל-3 חודשים הוא ברצינות אחת הדרכים הטובות ביותר לחסוך כסף?!

נותן לך זמן לשים כסף בצד

אתה עדיין איתי? אתה אולי תוהה איך אתה מציב כסף בצד. בואו נשבור את זה. ראשית, בררו כמה כסף אתם צריכים עבור הפריט, חלקו אותו בשלושה חודשים (או יותר, במידת הצורך), והקדישו את הסכום הזה בצד בכל חודש.

איפה מוצאים את הכסף להפריש? הכסף שתפריש אמור להיות כסף שנשאר בסוף החודש לאחר תשלום כל החשבונות והחובות שלך. עשה אתגר חיסכון בכסף כדי לראות את זה באמת גדל!

אם לא נשאר לך כסף (משכורת חיה למשכורת) אז צריך לגזור את הכסף ממקום אחר. צמצמו באכילה בחוץ, בבידור או בתקציב ה”כסף הכיף” שלכם, ושימו את זה בצד.

הכסף הזה נכנס לחשבון “חיסכון רגיל משפחתי” שלך.

אם לוקח לך יותר משלושה חודשים להפריש את הכסף לרכישות גדולות במיוחד, או אם אתה פשוט צריך להרחיב את ההפרש בגלל תקציב מצומצם, שנה את הכותרת של “כלל 3 החודשים” ל”כלל 6 חודשים” או “כלל 12 חודשים” וכל אותם כללים יחולו. ראה מדוע זו אחת הדרכים הטובות ביותר לחסוך כסף?

מבטל קניות אימפולסיביות

על ידי הגדרת “כלל 3 חודשים” ככלל קשיח ומהיר, זה יבטל קניות דחף! זה לא רק יחסוך למשפחה שלך אלפי שקלים בטווח הארוך, אלא יבטיח שאתה קונה את הפריט המושלם עבורך, ולא רק את הטוב ביותר שזמין ברגע זה.

מבטיח את הרכישה המושלמת עבורך

המתנה של שלושה חודשים מאלצת אותך להאט, לנשום ולעשות את המחקר שלך! אתה יודע שאתה לא יכול לקבל את זה עכשיו, אז זה נותן לך זמן לשאול, לעשות קניות ולחקור.

תחקור מה? המותג, הגודל, הסוג, הצבע, הסגנון, המחיר, המראה והפונקציונליות הטובים ביותר עבורך. אם מדובר בספה, לכו ל-10 חנויות רהיטים שונות לפני שתחליטו. הביאו דוגמית בד הביתה ותראו איך זה נראה עם העיצוב שלכם, התאורה בבית, צבע הצבע שלכם, ותראו אם הוא מכתים בקלות.

אם זו עגלה חדשה, שאלו כל אמא שאתם יודעים מה היא אוהבת/שונאת אצלה. לשאול את שלהם. קח את זה לסיבוב בשכונה שלך. בדוק אם זה מתאים לרכב שלך. בדוק את הגלגלים.

אם זה חוויה באתר FUNZING, יהיה לכם יותר זמן לחפש FUNZING קופון.

מה שזה לא יהיה, מסגרת הזמן הזו תיתן לך זמן לעשות מחקר נכון כדי לוודא שאתה תהיה 100% מרוצה מהרכישה שלך ושהיא תמלא את כל הצרכים שלך.

נותן לך זמן למצוא את העסקה הטובה ביותר

באותו קו של הימנעות מקנייה דחופה, מציאת העסקה הטובה ביותר היא המפתח. זה גם לא תמיד קשור למחיר בשורה התחתונה! מציאת העסקה הטובה ביותר צריכה לכלול מדיניות החזרה, אחריות/תיקון, משלוח/התקנה, מותג, יצרן/דגם, ואם נעשה בו שימוש, בלאי.

בנוסף, זה נותן לך זמן למצוא קופונים שיעזרו לך ברכישה. זה גם נותן לך זמן לחפש גרסאות זולות יותר של הפריט באמצעות מודעות מסווגות, מכירות בחצר, חנויות יד שניה ואפילו עשה זאת בעצמך.

נותן לך זמן לשנות את דעתך

אם אתה מישהו כמוני, אתה מקבל רעיון על משהו שאתה רוצה, אתה נועל את דעתך על זה, ובקושי ישן עד שיש לך אותו. אבל, אם אתה משהו כמוני, אתה גם משנה את דעתך ברגע שאתה קובע זאת!

אם אתה פשוט מחכה לפני שאתה קונה את הדבר הזה שאתה “פשוט חייב לקבל!” תגלו שאחרי כמה שבועות אולי פשוט לא תרצו את זה יותר!

מלמד מהו ערך

תסתכל על זה ככה… ככל שאתה מחכה יותר, כך יש לך יותר זמן לצפות לקבל את זה, מה שיגרום לך להעריך את זה עוד יותר. מדהים, אה?!

תרגול זה יועיל לך בתחומים רבים אחרים בחייך, לא רק ברכישת מוצרים. זה יהפוך אותך לאדם חזק יותר, לקונה חכם יותר, וייתן לך סבלנות.

בנוסף, אלו סוגי הכישורים שעלינו ללמד את ילדינו כדי לעצור את מגמת “יצירת הזכאות” שיצרנו. ללמד את המשפחות שלנו שצריך סבלנות ועבודה קשה כדי להשיג את כל מה שאנחנו רוצים בחיים זה שיעור שלא יסולא בפז שהם ילמדו, שיועיל למשפחתך לדורותיה. האם אתה יכול לדמיין איך הכלכלה שלנו הייתה נראית היום אם כולם רק היו לוקחים נשימה עמוקה והייתה לו קצת סבלנות לפני שהם קונים משהו?

אחת הדרכים הטובות ביותר לחסוך כסף – פשוט המתן

רַק. לַחֲכוֹת. זה כל מה שאני יכול לומר.

זכור את התמונה הגדולה, קח צעד אחורה, קח נשימה ופשוט המתן. מסגרת הזמן בפועל אינה חשובה כל כך (אם כי, בהחלט המתן לפחות שלושה חודשים לתוצאות הטובות ביותר). המפתח הוא אומנות ההסתכלות לפני קפיצה.

אז הנה לך! כשמגיע הזמן לרכוש משהו “גדול” שלא מתאים לתקציב החודשי הסטנדרטי שלך, המתן שלושה חודשים!

אתה תשמח שעשית זאת, רק חכה ותראה.

כפי שאתה יכול לראות, אפשר להיות חסכני, לחיות בתקציב, ועדיין להיות מסוגל לקנות דברים – נחמדים, איכותיים ואפילו דברים גדולים – באחריות!

על המחבר

image (2)

דוד לוי

קוראים לי דוד ואני כותב על כל המוצרים הכי חמים בשוק. אני חוקר, סורק את האינטרנט ומביא לכם תמצית של המוצרים כולל ביקורות והמלצות. המטרה שלי היא ליצור קהילת קונים באינטרנט בשקיפות מלאה ובמחירים נמוכים. לכל שאלה או פנייה, ניתן לפנות אליי במייל [email protected]

הצלחת לחסוך בזכות הקופונים שלנו?

זה הכי משמח אותנו בעולם!

יש לנו רק בקשה אחת קטנה...

לעקוב אחרינו באינסטגרם